infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Marina fina |
|
17.12.2016. 22:12
Nema nameru da ulazim raspravu pogotovo sa ljudima koji nemaju dobru nameru,samo bi rekla da sam odmah naglasila da sam pocetnik,ne gajim iluzije da znam da skijam vec naprotiv a zatim da mi je instr.rekao i sam da znam paraleleni zaokret i sad je sve u vezbanju i treba vreme,odnosno da sam na stazi sto vise,i nakon dva dana se spustio samnom jednom i rekao ne gresis nigde,samo vezba i vezba,nemam sta da dodam,samo da prevazidjes strah i da se opustis. Ne znam sto je to nekim ljudima izazvalo revolt. A ja sam pitala jer sam ove godine sama na kopu a ne znam dovoljno odnosno sam pocetnik i ne znam puno i zato sam zahvalna svima na svakom savetu i pomoci. Toliko.
2+3 = (malim slovima)