PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola  |   |  17.12.2016. 22:12

@skijam svuda. Cini mi se da preterano forsiras instruktore,i ako je to tvoj stav,ne znaci da je on opste prihvacen,i jedini ispravan,svako ima pravo na svoj nacin uzivanja na svoj nacin,kao i na misljenje. Primera radi ja sam samouk i 25 godina skijam,i zaista smatram da skijam fenomenalno. Znam jako puno samoukih koji su sjajni skijasi. Opet kazem to je moje misljenje i ne znaci da drugajbije nije tacno. Takodje ko smatra da mu treba instruktor i to podrzavam apsolutno. Ali ne treba biti sujetan,pogotovo prema damama i finim osobama i vredjati i govoriti kako neko pametuje itd.,ako ne mozes da pomognes ne odmazi. Svako ima pravo na stav i izbor i svoj nacin,i niko nije u krivu ili apsolutno u pravu.

2+3 = (malim slovima)