PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

GoranSU  |   |  17.12.2016. 13:30

Stevs
Hvala puno na snicima. Posebno za Pajino preslop - Duboka.
Kontam da se uskoro otvara i Duboka crna. Ako imas insajdersku inf. kad se ocekuje krcmar? Hvala
Vidimo se za 6-7 dana na Kopu.
Zivi i zdravi bili

2+3 = (malim slovima)