PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skiljubitelj  |   |  17.12.2016. 13:23


Djordje, to sto pominjes Val d Iser, nije ti bas pohvalno ni primereno.
Oni nemaju razloga da osnežavaju dodatno deo pored takmičarske staze, ali zato na 30 metara od cilja imaš planinu snega koju su spremili, u slučaju potrebe, a koju ti ne vidiš na kamerama.
Ostavi Val d Iser i Tignes, 300 km staza, od kojih sada radi više od 200, to je druga priča.
Pa pored dva glečera, koja su u funkciji, oni mogu da šire oblast na još nekoliko ski staze, no zašto bi, kada od toliko staza nema gužve i nikada se ne dešava kao na Kopu, da rade jedna ili dve staze u dužni od po 1200-1700 metara. Ali to je sve preko 3000 m ili barem od 2200 m na gore. Pa do 3500 m, na koliko je onaj Le Grande Motte, glečer u Tinju, ako sam dobro zapamtio.

Kopaonik je naš najbolji i tako će ostati.
Činjenica da je svake godine sve bolje i zaista bi bio red da se krene sa radovima na tim gondolama.
Da može bolje uvek, može. No to bi bio preskup hobi.

2+3 = (malim slovima)