PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

branislavbns  |   |  17.12.2016. 07:09

@ Sky beaver
Juče smo kupili dvodnevni (petak-subota) sa popustom od 20% (4450). Prijatno smo se iznenadili jer smo mislili da popust važi samo do petka (16.12.).
Ne znam da li će i danas važiti popust 20% ali poludnevni za nedelju (18.12.) juče nisu hteli da nam prodaju - moraćemo u nedelju ujutro. Zašto? Ne znam.

2+3 = (malim slovima)