PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

GoranSU  |   |  16.12.2016. 18:49

Stevs
Hvala ti za sve ove snimke sto delis sa nama. Meni mnogo znace, da sagledam realno stanje na stazi/skijalistu. Verujem da ces nam uskoro postaviti i snimke Duboke crvene i crne. Naravno kada prorade, a to je verovatno sutra. Ako moze i snimak (izlaz karaman greben - ulaz duboka 2) ako me nisi bas razumeo voleo bi da odvezes varijantu kad se izadje na KG pa ski putem 6a ide do racvanja gde se desno ide na masinac a ti da ides levo na duboku i onda do kraja duboke i dole do krcmara i cervoroseda br. 20 duboka 2. I to sve naravno kad se bude moglo voziti tim stazama/putevima. Hvala samo tako nastavi. Pozdrav svim ljubiteljima KOPAONIKA i skijanja. Zivi i zdravi bili.
Vidimo se 23.12 ako Bog da.

2+3 = (malim slovima)