PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marina fina  |   |  16.12.2016. 10:46

@SKIJAM SVUDA i @Kliker-np

Slazem se sa Kiler-np apsolutno, proslu godinu sam pricala sa drugarom koji mi je instruktor i sam mi je rekao da nema potrebe da bacam pare, da imam neku osnovu, i sama vezba vremenom ce dovesti do napredka, tako da se ne bi slozila sa @SKIJAM SVUDA, sami instruktor mi je rekao to. Takodje smatram da za apsolutno uzivanje u skijanju nije potrebno da se izuzetno poznaje tehnika, vec je uzivanje pronaci zadovljstvo na planini i svim prednostima koje ona pruza. Opet da naglasim ja sam pocetnica i kao takva sam se i pitala za staze. Hvala svima koji su mi odgovorili. Svakako sam shvatila iz odgovora i ljudi koji daleko bolje poznaju staze da je neki redosled Suncana dolina, Marine Vode, Mali karaman i karaman greben. Hvala svim dobronamernim savetima.

2+3 = (malim slovima)