PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Azimut  |   |  15.12.2016. 21:42

Pitanje za mog brata Acu sa Jelice planine :
Kakve su sanse da se ova kolicina snega koja ce pasti iz ovog sada ciklona opet poveca ? Laik sam za meteorologiju ali se secam prosle godine je bilo isto ovako kreni stani i onda su oblaci sa vecom kolicinom snega ocesali po ivici Kop i to je bilo dovoljno za lepih 20-30 cm. U isto vreme mislim da u Kraljevu i okolnim planinama nije bilo vecih padavina svega par cm. Hvala unapred.


2+3 = (malim slovima)