PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  15.12.2016. 16:59

Pozdrav Aco, sta mislis?Hoce li biti novog ciklona 2 ili 3 dana nakon ovog što je najavljen za 21-vi?Doduše, trenutno su dosta padavine smanjene za prvi ciklon u odnosu na pre neki dan, ali ako ga i ne bude puno tad nova nada su izgleda 24 i 25-ti , kao da tu aktivnost u Sredozemlju nece narušiti ni delimicni anticiklon na zapadu Evrope kao ni isti koji bi bio i u ostatku Evrope.

2+3 = (malim slovima)