PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  15.12.2016. 09:03

Šta se trenutno osim duboke priprema od staza? Na kamerama se ne vidi ništa. Krčmar gore kao da je na drugoj planini, nema ni ovih 10cm koji su napadali sinoć. Vreme će po svoj prilici i narednih 7 dana biti uglavnom suvo sa dobrim minusima tokom celog dana pa uslovi za neometano rad topova i dalje će postojati. Jedino je pitanje akumulacija vode. Kakva je tu situacija?

2+3 = (malim slovima)