infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
marina_fina |
|
14.12.2016. 23:42
Hvala svim dobrim ljubiteljima skijanja na savetima i odgovorima zaista ima divnih i dobronamernih ljudi ovde ... cisto da odgovorim, prve godine sam isla sa instruktorom 7 dana druge vec sama, ali sam svesna da sam jos uvek pocetnik, pa sada hocu da vidim gde bi jos mogla a sta je u tom rangu, pa me je jako zanimalo sta je u rangu Krsta, po tezini, kao i da li je mali karaman ok, ili je dosta tezi, i karaman greben 7a da li je teza od krsta ili ne. Hvala jos jednom svima na odgovorima divni ste svi
2+3 = (malim slovima)