infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Genije iz Kenije |
|
14.12.2016. 21:30
@marina Marina i ja sam pocetnik. Imam 20 dana na skijama. Doduse, brzo sam shvatio da, ako zelis da napredujes i da uzivas u skijanju, dobro je sa vremena na vreme uzeti dobrog ucitelja za ispravku tehnike. Mislim da ispadne jeftinije, kako zbog skijanja tako i zbog ocuvanja zdravlja(povrede).Ja uzivam u stazama tipa Duboka i Krcmar ili u stazama na Gobelji, a Ledenice i Gvozdac mi jos uvek ne predstavljaju uzivanje, nego se spustam mazohisticki prema svojim kvadricepsima i kocim kad dobijem neko vece ubrzanje. Ja sam bivsi profesionalni sportista, tako da imam neku sportsku mehaniku instaliranu. Ti ces najbolje proceniti sta ti je uzivanje, a sta izazov i tako prelaziti na sve zahtevnije staze. Slusaj sebe,a ne vremenske rokove tipa sacekaj 10 godina, pa predji na Crnu duboku. Neko moze da uziva u njoj posle 15 dana skijanja,a neko ne moze ni posle 3 godine. Naravno, reci ce ti neko mnogo iskusniji, cuvaj sebe i ljude oko sebe. Za vezbanje su meni najvise pomogle Suncana dolina, Marine vode i Karaman.
2+3 = (malim slovima)