PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Genije iz Kenije  |   |  14.12.2016. 21:30

@marina
Marina i ja sam pocetnik. Imam 20 dana na skijama. Doduse, brzo sam shvatio da, ako
zelis da napredujes i da uzivas u skijanju, dobro je sa vremena na vreme uzeti dobrog ucitelja za ispravku tehnike. Mislim da ispadne jeftinije, kako zbog skijanja tako i zbog ocuvanja zdravlja(povrede).Ja uzivam u stazama tipa Duboka i Krcmar ili u stazama na Gobelji, a Ledenice i Gvozdac mi jos uvek ne predstavljaju uzivanje, nego se spustam mazohisticki prema svojim kvadricepsima i kocim kad dobijem neko vece ubrzanje.
Ja sam bivsi profesionalni sportista, tako da imam neku sportsku mehaniku instaliranu.
Ti ces najbolje proceniti sta ti je uzivanje, a sta izazov i tako prelaziti na sve zahtevnije staze.
Slusaj sebe,a ne vremenske rokove tipa sacekaj 10 godina, pa predji na Crnu duboku. Neko moze da uziva u njoj posle 15 dana skijanja,a neko ne moze ni posle 3 godine. Naravno, reci ce ti neko mnogo iskusniji, cuvaj sebe i ljude oko sebe. Za vezbanje su meni najvise pomogle Suncana dolina, Marine vode i Karaman.

2+3 = (malim slovima)