PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

somborac  |   |  14.12.2016. 13:30

marina_fina

vrlo je tesko proceniti kakvo je tvoje umece ali obzirom da si vozila samo Krst i Masinac moja topla preporuka ti je da prvo vozis Karaman Greben tim zaobilaznim putem u pravcu Duboke pratis stazu broj 6 i onda skreces desno na Masinac pa dole na zicu i tako u krug....osim ovog dobra i lepa i siroka staza za tebe je Suncana dolina,to je staza koja sa Krsta vodi skroz levo....te dve staze ce ti biti sasvim dovoljne a kad postanu monotone ti podji na Jaram ali sad ga izbegavaj jer je tanjir u pitanju a i moras da se spustis ka Malom Karamanu sto ozbiljnom pocetniku moze biti problem zbog cestih hupsera i velike koncentracije skijasa koji koriste taj put....nakon Jarma ili Karamana posto su to iste staze peta koja bi mogla da ti pricini zadovoljstvo su Marine vode....ali kao sto rekoh koristi prve dve i uzivaj u skijanju

2+3 = (malim slovima)