PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  14.12.2016. 11:34

Marina_fina
S obzirom da ti je treca sezona na kopu,staze koje si skijala postaju polako blage,mislim da je tako. Pored tih staza koje si skijala imas i sledece: malo jezero,suncana,karaman,jaram,knezevske bare,marine vode,karaman greben,mali karaman. Neznam kada ces ici, jer trenutno od pomenutih rade samo,malo jezero,mali karaman karaman greben i naravno krst i masinac koje si pomenula. Kako da ih nadjes lako ces se snaci gore. Svako dobro..

2+3 = (malim slovima)