PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Savage  |   |  13.12.2016. 20:25

@Bokiiii jel ima igde na svetu takvo skijaliste? Na dosta mesta ima garantovan broj kilometara pod snegom ali to nigde nije 100 posto staza. Ako takvo poslovanje nije profitabilno bogatim skijalistima, mislis da moze biti primenjeno na relativno siromasna skijalista srbije?

2+3 = (malim slovima)