PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  13.12.2016. 20:20

Nadam se i ja Aco, pogotovo jer ce pre tog perioda blizu nas, odnosno u Sredozemlju biti ciklona, ipak uprkos tome anticiklon ce tad izgleda biti dosta juzno postavljen sto mi bas i ne uliva optimizam.

2+3 = (malim slovima)