PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ana  |   |  13.12.2016. 20:12

Da li neko moze da mi kaze da li radi staza tkz. pajino prelo, odnosno staza koja ide od vrha karaman grebena pa se spusta ka masincu i ide preko staze masinac do doline sportova. Da li je ona pod vestackim osnezavanjem ili ne radi jos uvek, jer vremenski uslovi to ne dozvoljavaju.

Hvala unapred na odgovoru

2+3 = (malim slovima)