PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bojan886  |   |  12.12.2016. 23:07

Ne izgledaju bas najbolje karte po pitanju zime, hladnoca se povlaci na severoistok i temperatura bi mogla opet u plus do 20-og, a malo nakon toga opet u minus, a za razliku od 18-og i 19-og koji su imali neke sanse za veci sneg, period posle 20-og je totalno nejasan po pitanju moguceg novog snega i ovoga puta me nista ne bi iznenadilo.

2+3 = (malim slovima)