PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tarzan  |   |  12.12.2016. 14:17

Poštovani @Miki(iOS)
potpuno ste u pravu kada kažete da se gradi neplanski i da priprodni resursi koje nudi Kopaonik polako posustaju nad ovolikom "navalom".
O toj temi se ovde dosta pisalo i stvarno mislim da bi opština morala da nešto uradi povodom toga, tj. da se umeša vrh vlade Srbije i da se reši pitanje korupcije.

Što se tiče ljudi koji dolaze samo da bi bili viđeni...mislim da je to sasvim OK i da svako ima pravo da izabere kako želi da iskoristi izabrano mesto za odmor.

Nadajmo se samo povoljnim vremenskim prilikama za skijanje, a oni koji stvarno uživaju u Kopaoniku će naći svoj kutak daleko od šunda i ....

2+3 = (malim slovima)