PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  11.12.2016. 19:31

@Nevena(Android): Čim se steknu uslovi, a to će biti najverovatnije od sutra, kreće nastavak osnežavanja Duboke. Vrlo je blizu u njeno otvaranje tačnije crvene staze.

2+3 = (malim slovima)