PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  11.12.2016. 11:44

@Slave: Da bilo je reči. pokrenuli smo ponovo tu temu. Predstavnici opštine Raška su rekli da je sve u završnoj fazi. Koliko sam ja shvatio najveći problem su stajališta obzirom da je zakonom propisano koji je najveći nagib na kome stajalište može da bude locirano.

2+3 = (malim slovima)