PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

pikant  |   |  09.12.2016. 20:21

Odlicno skijanje danas s obzirom na bas veliku guzvu kako na ulazu na zičaru tako i na stazama. Staze odlično pripremljene. Jedina mala zamerka što ljudi iz SS nisu upozoravali skijaše da korpe ne idu vrlo često poluprazne.

2+3 = (malim slovima)