PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  09.12.2016. 16:53

Ljudi staze su fenomenlne ko je tu moze potrvtditi ,ceo dan drze leda nema hupsera skoro nema stvarno sve extra sem guzve koja je ogromna ,ali singl line je tu da udjes ocas posla :-)

2+3 = (malim slovima)