PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stevs  |   |  08.12.2016. 16:23

@DejanVR: Skijao sam sve staze koje su bile u funkciji danas. Čim obradim sve snimke biće okačeni na portalu. Skijališta su odlično pripremila staze i nije bilo gužve. Međutim od sutra kreće gužvanjac na Kopu :)

2+3 = (malim slovima)