PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DejanVR  |   |  08.12.2016. 15:48

Ako je neko skijao danas neka javi kakve su bile staze, da li su izdrzale, ima li ostecenja (kamenja, zemlje) na njima... Na slikama na sajtu se ne vidi prevelika guzva ali i to bi bila korisna informacija iz prve ruke...

Da li se isplati dolaziti za vikend?

Pozdrav svima

2+3 = (malim slovima)