PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

GoranSU  |   |  08.12.2016. 15:47

Da. I meni se cini da se osnezava "krcmar". Bar je radio jedan top kad sam gledao kameru sa krcmara. Osnezava se i "duboka" vec neko veme. To je za sve pohvale. Bravo SS samo tako nastavite. Dace Bog malo i prirodnog da padne ovih dana.
Zivi i zdravi bili.

2+3 = (malim slovima)