PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  08.12.2016. 14:11

@НСалајка
Плус редари, хвала им веома су љубазни и професионални, наши су, станем и попричамо у паузама вожње.Наравно да је скуп спорт и кад би свима дали плате како треба а не џепарац од 28.000 рсд не би имало за...
Како диван призор оснежавања Дубоке.

Стевс дај ту камеру са Гобеље :)

2+3 = (malim slovima)