PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boki 2  |   |  07.12.2016. 21:17

Ne znam koja je tema, verovatno kao i mnoge druge ima neke veze sa slamom, ali samo da navedem podatak iz APR-a, JP Skijalista Srbije u 2015. godini 143 zaposlena.

Koliko li ih ima po ugovorima, na ovaj ili onaj nacinto ni oni verovatno ne znaju.
Mnogo interesantnije je kada se na Scoringu pogleda koliko ima povezanih preduzeca ili, kako ih strucno zovu kompanija, sa licima koja su na rukovodecim polozajima u JP SS (direktor i 5 clanova nadzornog odbora, a direktor je ujedno i predsednik nadzornog odbora drugoj JP... samo napred). Uuuu cak 17, neka jesu u stecaju neka u ovom ili onom statusu ali ima ih.

No nista od toga nije bitno ako ovi koji treba budu radili kako treba a pruza im se prilika da se pokazu. Samo napred pa da vidimo kako ce biti.
Vidimo se sutra popodne do nedelje pa onda jos bar jednom (uplaceno)...

2+3 = (malim slovima)