infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
07.12.2016. 19:26
@ЦоаНаписах бруто плате, на основицу се плаћају порези и доприноси. Написах просечне, некоме је нето плата 350 некоме 600 еур вероватно. Колико има административних радника и шта они раде не знам. Преко 500 звучи превише. На Копаонику има 25 инсталација х 4 радника то му дође 100 + возачи ратрака и други једно 50. Значи 150 сезонски активних, е сад колико је њих ангажовано и ван сезоне не знам. Додајмо томе и остале ски центре са много мање инсталација и доћићемо одприлике до бројке 300. Опет се ограђујем у процени. Влада сигурно узима и даје од СС, колико незнам а и ретко ко зна. Требало би то да буде транспарентан податак па да онда видимо шта је реалност. У супротном можемо само да се грудвамо подацима и решењима. Да је боље јесте, свака част. Али да увек може боље ево показује старт ове сезоне. Али и да цело скијалиште може да буде још боље ако се ураде смислене ствари на основу финансијских анализа поређењем разних већ понуђених решења, сигурно је да може.
2+3 = (malim slovima)