PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  07.12.2016. 18:30

Хвала Бориша НС
Ја сам навео да је рачуница произвољна. Колико ради сезонаца, колико је стално запослено немам инфо. Само знам да су сви професионални и љубазни. Желим им свима што веће плате. Е сад шта треба урадити да се до тога дође испричамо се ми овде на форуму подобрано.

2+3 = (malim slovima)