PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Coa  |   |  07.12.2016. 18:23

@Срђан postovani, morate imati u vidu da pod SS spadaju i ostala skijalista (Zlatibor, Stara planina, Brezovica..) njihovi profiti su daleko manji od Kopa.. Zaposlenih ima i daleko vise od 500 + administracija u Bgu + sezonski radnici. Plate im nisu 1000€ vec daleko manje tipa 350€ u proseku.
Samo odrzdavanje skijalista je preskupo (staze, zicare, akumulacije, osnezavanje (topovi, cevovodi, pumpe), ratraci, sanke i jos mnogo toga), da ne pricamo o nabavci nove opereme. Budzet SS odredjuje Vlada na skupstini, a sama zarada mora da vrati neke pare u budzet. Da budemo srecni i sa ovim napretkom u skijanju, je do pre 10 godina so imali samo 1 cetvorosed (KGB) na Kopu.. Sve pohvale za SS svakom godinom su sve bolji i bolji.
P.S. Ne zaboravite da nije bilo skijanja na americkoj turneji!

2+3 = (malim slovima)