PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  07.12.2016. 12:59

@Kumara
Trebalo bi da izdrze ako su ih ovi iz SS-a dobro pripremili,a mislim da jesu. Drugo nije to neka visoka temperatura ako bi vlaznost bila niska,a hoce nadam se tako je rekao kimi da ce biti,e sad videcemo.. Trebalo bi da izdrze bez problema,jer subotu na nedelju nece biti osnezavanja mozda..

2+3 = (malim slovima)