PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gvozden  |   |  07.12.2016. 11:57

@jovansnb Odlicno pitanje, i ja bih zeleo da znam za cenu ski pasa posle 12.12, a takodje me zanima sta milslite da li ce da nastave sa osnezivanjem i posle ski openinga (bar ovih staza sto ce da puste za opening)

2+3 = (malim slovima)