PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  07.12.2016. 10:56

@Стевс
Невидим да ове сезоне форумаши спамују хејт, напротив видим само похвале за СС којима се придружујем јер се види да максимално користе своје ресурсе. Увек може боље тако да непоновиле се ситуације да падне 1 метар снега а да Панчић 4 i 4a,пола Гобеље, Леденице и Беле реке немогу да се утабају 2 месеца. Надам се ће овај 1 табач са витлом да реши проблем. Моје питање је ако се један од два постојећа табача са витлом којим случајем поквари хоћемо ли опет чекати 2 месеца да се среде боље стазе са великим нагибом? Елем стигли смо до приоритета за даља улагања: 1. Планирана акумулација 2. Оснежавање Белих река 3. Нове стазе и жице. Чему гондола до Брзећа да буде приоритет ако већ има жица. Да се стигне 10 мин. брже? Нек уведу мини бус линију, распишу тендер, има превозника икс, мноооого јефтиније решење за почетак. Гондола до Треске је лоше решење, боље је спустити жицу, гондола би се вртела полу празна преко дана. Дакле улагање у дуже трајање сезоне у континуитету, сезона за сезону кроз сигуран рад постојећих капацитета стаза уз помоћ вештачког оснежавања је по мени приоритет у односу на проширење капацитета. То ће довести нове скијаше па и из иностранства а и увећати приходе и брже вратити уложено. Буду празне стазе и у сезони, Гобеља поготово, мсм да треба тамо камере чим пре јер мишљења сам да доста туриста није упознато са прелепом стазом. Непопуњеност капацитета је скроз нова тема. Имам утисак да ће ово бити најбоља сезона до сада, само да груне снег. Надам се скијању на Белим рекама око нове године. Свако добро свима.

2+3 = (malim slovima)