PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ledenjak  |   |  07.12.2016. 08:08

Voleo bih da odu do Austrije, Italije, Swice itd pa da vide da li je u neko njihovo skijalište investirano i zdradjeno vise i bolje za 10 god. Imamo bre svetski ski centar, Sovenci hoce da puknu!

2+3 = (malim slovima)