PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

imajo  |   |  07.12.2016. 01:17

SS SVAKA CAST! Odlicno iskorisceni uslovi. I tu nije kraj sad vidim da se osnezavaju duboke i boga pitaj sta jos sto mi ne vidimo na kamerama. Nemojte kukati za opening i na Kop, 4dana 3h dinara na sve ove staze koje su planirane, pa gde to ima, a moguce da ce jos nesto proraditi do kraja opening. Za opening u Italiji ovih dana treba 5-600e za 6 dana, nemoj neko da mi kaze da opening u italiji vredi ko 2x 10 u seznoni na kopu kad su pustene sve staze, prosle godine Bugarska oko nove godine nije imala nista, JOS JEDNOM SVAKA CAST!

2+3 = (malim slovima)