PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  06.12.2016. 21:24

Aman sto su dosadni ti Anticikloni :-) da bi da naidje neki jak ciklon neka nagruva 50-60 cm pa neka budu posle anticikloni samo da nije jugovina. Da se nemucimo vise sa vestakom.. nadajmo se boljem januaru. Svako dobro za Aca i forumase..

2+3 = (malim slovima)