PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

NSalajka  |   |  06.12.2016. 21:23

@Azimut
Pa i na Kopu su radili desetak staza istovremeno...Dve staze na Karaman grebenu,Dve staze na Malom karamanu, Krst, Pančić(4b), Mašinac,Malo jezero,veza Mali karaman-Karaman greben možemo računati kao jednu stazu,komplet Dolina sportova itd.Dobar su posao odradili i to treba istaći.Koliko vidim od ponedeljka kreću ludački minusi (i do minus 17),tako da će uspeti da pripreme još koju stazu.

2+3 = (malim slovima)