PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  06.12.2016. 14:46

Super je što se ponovo uključuju one stare kamere, a nadamo se da će za ovu sezonu biti i novih kamera.
Mnogo nam to znači, da uživamo u lepoti Kopaonika kada nismo gore:)

2+3 = (malim slovima)