PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  05.12.2016. 14:56

@ NP kopaonik

Уверен сам да у некој од кафана могу да се заврше грађевинске дозволе, урбанистички услови,планови и пројекти да посадимо мало зеленила, шибља и неколико десетина садница дрвећа на врх Панчића, а све у складу са амбијентом.
У супротном непреостаје нам ништа друго него да сваки од скијаша у ски панталонама изнесе на врх Панчића мало земље заједно са семеном и растресе.

Прошле године за потребе такмичења од нуле се спремила Дубока за 2-3 дана. Тако да верујем ако груну вечерас све на њу да је отворена до 9-тог.

2+3 = (malim slovima)