infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
GoranSU |
|
05.12.2016. 12:48
Koliko vidim krenulo je osnezavanje "duboke"... lepo za sve pohvale...Sredjuju se (tabaju) i ove staze sto su prethodnih dana osnezavane... Sve pohvale za SS, njihov trud i rad.. Pitanje za "aco cacak" i "bojana 886" hoce li biti prirodngo snege? i zasto ne? sad u decembru i koliko :) hvalaSve najbolje infokopovcima...Zivi i zdravi bili...
2+3 = (malim slovima)