PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

GoranSU  |   |  05.12.2016. 12:48

Koliko vidim krenulo je osnezavanje "duboke"... lepo za sve pohvale...
Sredjuju se (tabaju) i ove staze sto su prethodnih dana osnezavane... Sve pohvale za SS, njihov trud i rad..

Pitanje za "aco cacak" i "bojana 886" hoce li biti prirodngo snege? i zasto ne? sad u decembru i koliko :) hvala
Sve najbolje infokopovcima...
Zivi i zdravi bili...

2+3 = (malim slovima)