PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  05.12.2016. 10:49

@ Ацо чачак
Убо си жицу, приоритет ово, приоритет оно... треба их поређати.
Планирана акумулација број 1
Систем за оснежавање на Белим рекама број 2 ...
Да ради како треба прво оно што имамо, а онда све друго. Показало се да за овај период вештачког оснежавања од 10 дана може цео ски центар да се уради да има акумулација како треба. Замислите да ски сезона и цео ски центар сваке године почиње са радом почетком децембра.
@Стевс организујте радну акцију озелењавања Панчића да га незовемо више ћелац. Мање ће бити и проблема са ветром који носи снег са самог врха стаза. Урадити зелене коридоре између стаза, донети мало земље и посадити зеленила, сигуран сам да би се велики број људи са овог портала организоваo и одазваo таквом позиву.
За похвалу је видни напредак у организацији и стратегији СС, ал увек може боље. Свако добро свима.



2+3 = (malim slovima)