PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  05.12.2016. 01:09

Volim aco tvoje komentare uvek me ohrabre ,iako je najavljeno sunce i relativno toplo za mesec decembar ja imam neki osecaj da ce u naredna 2-3 dana da nas obraduje jos jedan sneg ,zivi bili videli :-)

2+3 = (malim slovima)