PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  04.12.2016. 11:53

Savage;
Razlog sto je uvijek priroritet na plave odnosno blaze staze je to sto se takve staze brze pripreme kako bi skijasi bili sigirni,takodje i to sto na takve staze treba manje snijega da bi moglo da se skija za razliku od strmijih staza. Jer normalno na strme staze skijasi i borderi vise odklizavaju i otiru snijeg.. drugo jedan od razloga je da se osnezavaju one staze koje su pretezno u hladu.. a gornji duboke je na suncu.. ali nadamo se kada padne prvi dobar snijeg da ce otvoriti brzo i ostale staze.. pozz

2+3 = (malim slovima)