PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Savage  |   |  04.12.2016. 07:56

Da li neko zna koji je kriterijum za redosled staza za vestacko osnezavanje? Konkretno, zasto se uvek mali karaman osnezava pre duboke?
Ne vidim sustinsku razliku u tome da li rade 3 ili 4 plave staze, a 0 ili 1 prava crvena staza pravi znacajnu razliku za kvalitet skijanja.

2+3 = (malim slovima)