PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

SakiNS  |   |  04.12.2016. 03:39

@Snuxx Ako zelis nesto jeftinije imas JAT Apartmane, u samom centru, starije je sve ali cisto, za one koji provode ceo dan na stazi, u odnosu na cenu okej
A ako zelis nesto novije tu su Konaci (renovirani), Angella, Grand naravno i skuplji u odnosu na ostale

2+3 = (malim slovima)