PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  03.12.2016. 20:27

Sta je sa malim karamanom? Dali se osnezava,na kamerama nevidi se na kamere da se osnezava.. bilo bi steta da je SS odustao od te staze za ski opening.. mozda se osnezava gornji deo staze gde nemaju kamere..

2+3 = (malim slovima)