PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola  |   |  03.12.2016. 12:13

Pozdrav drugari, da li neko zna da li sada trenutno radi koja staza? Mozda Karaman? Obzirom da je kod nas u Prokuplju veliki plus temperatura, ne znam kako je na Kopu :/ Da palim auto ili ne? ;))

2+3 = (malim slovima)