PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  02.12.2016. 16:36

Kad se ne bi videle ove travke na Dubokoj, ugođaj bi bio neopisiv.
Acko, pozdrav za tebe a ne bi bilo loše da propitaš malo Bokija886 neku lekciju iz meteorologije, mada mi deluje ozboljno. :):):) ;)

2+3 = (malim slovima)