PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar not so great  |   |  01.12.2016. 12:08

Zna li se da li će za ski opening biti pušten Mali Karaman, lift ili žičara? Vidim da se pravi veštački sneg na stazi a bilo bi značajno za skijaše koji bi odseli u Rtnju. Hvala unapred.

2+3 = (malim slovima)